Kalendar takmičenja

Kalendar aktivnosti TAS-a za 2020. godinu

DATUMNAZIVKLASASTATUS/KATEGORIJEMESTOPOZIV
3-5 FebruarTurkish OpenG-1K,J,SAntalija, Turska
18-19 FebruarWT President KupG-2seniori i formeHelsingborg, ŠvedskaPreuzmite poziv
20-21 FebruarWT President KupG-2kadeti i junioriHelsingborg, Švedska
22-23 Februar Helsingborg OpenG-1kadeti, juniori, senioriHelsingborg, Švedska
22-23 FebruarSlovenia OpenG-1kadeti, juniori, senioriLjubljana, SlovenijaPreuzmite poziv
29 FebruarOmega Kupotvoreno prv.sve kategorijeBeograd, SrbijaPreuzmite poziv
29 FebruarGerman OpenG-1senioriHamburg, Nemačka
1 martGerman OpenG-1kadeti i junioriHamburg, Nemačka
29 februar - 6 martPripreme paratekvondo reprezentacijeparatekvondoBeograd, Srbija
7-8 martDutch OpenG-1kadeti, juniori i senioriAjndhoven, Holandija
7-8 martSofia OpenG-1kadeti, juniori i senioriSofija, BugarskaPreuzmite poziv
14-15 martBelgian OpenG-2kadeti, juniori i senioriLommel, BelgijaPreuzmite poziv
14 martZrenjanin Openotvoreno prv.sve kategorijeZrenjanin, SrbijaPreuzmite poziv
20-21 mart Cyprus Open G-1kadeti, juniori i senioriKipar
21-22 martSpanish OpenG-1kadeti, juniori i senioriAlikante, ŠpanijaPreuzmite poziv
21 martPRVENSTVO SRBIJEdržavnoparatekvondo i formeBeograd, Srbija
22 martPRVENSTVO SRBIJEdržavnokadeti i senioriBeograd, SrbijaPreuzmite poziv
29 martŠabac Openotvoreno prv.sve kategorijeNovi Sad, SrbijaPreuzmite poziv
1-5 april Evropsko klupsko prvenstvoG-1sve kategorije + paratekvondoPoreč, HrvatskaPreuzmite poziv
10-12 aprilUkraina OpenG-1kadeti, juniori, senioriKharkiv, Ukrajina
11 aprilPrvenstvo Vojvodineregionalnosve kategorijeSrbija
19 aprilKvalifikacioni turnir za OI - paratekvondoparatekvondoMilano, Italija
18-19 aprilKvalifikacioni turnir za OI - svesve kategorijeMilano, Italija
26 aprilMillenium Openotvoreno prv.sve kategorijeVršac, Slovenija
3 majPrvenstvo Beogradaregionalnosve kategorijeBeograd, Srbija
7-10 maj EVROPSKO SENIORSKO PRVENSTVOG-4senioriZagreb, HrvatskaPreuzmite poziv
9 majAsteriks Kupotvoreno prv.sve kategorijeNiš, Srbija
11-17 maj Pripreme tehničke reprezentacijeforme
16 majPRVENSTVO SRBIJEdržavnopioniri i junioriBeograd, Srbija
21-24 majSVETSKO PRVENSTVO U FORMAMAG-8formeHerning, Danska
23 majElemir Openotvoreno prv.sveZrenjanin, Srbija
30-31 majAustrian Open KyorugiG-1kadeti, juniori, senioriInsbruk, Austrija
4-7 junMultievropske igreG-1forme, kadeti, juniori, senioriSofija, Bugarska
13-14 junLux OpenG-1kadeti, juniori, senioriLuksemburg
24 jul - 9 avgustOLIMPIJSKE IGRETokio, Japan
23-30 avgustLetnje pripreme - pioniri i kadetikamppioniri i kadetiKarataš, Srbija
3-24 avgustGalebov letnji kampkampVrnajčka Banja, Srbija
16-23 avgustLetnji kamp "Herkules"kampGoč, Srbija
24-30Taekwondo Friendship kamp "Asteriks & Imperium"kampSokobanja, Srbija
10-11 septembarPolish Open PoomsaeG-1formeVaršava, Poljska
12-13 septembarPolish Open KyorugiG-1kadeti, juniori, senioriVaršava, Poljska
19 septembarVojvodina Openotvoreno prv. sve kategorijeSrbija
19-20 septembarAlbanian OpenG-1kadeti, juniori, senioriAlbanija
22-25 septembarEuropean Kids & U 21G-1pioniri, kadeti i seniori do 21Talin, Estonija
26-27 septembarRussia OpenG-1senioriMoskva, Rusija
26-27 septembarImperium Pazova Openotvoreno prv.sve kategorijePazova, Srbija
3 oktobarKoloseum Openotvoreno prv.sve kategorijePančevo, Srbija
10-11 oktobarRiga OpenG-1kadeti, juniori, senioriRiga, Letonija
10-11 oktobarOtvoreni Kup Srbijeotvoreno prv.sve kategorijeBeograd, Srbija
14-18 oktobarSVETSKO JUNIORSKO PRVENSTVOG-6junioriSofija, Bugarska
17 oktobar Herkules gamesotvoreno prv.sve kategorijeBeograd, Srbija
17-18 oktobarCroatia Open PoomsaeG-1formeZagreb, Hrvatska
24-25 oktobarGaleb Trophy - Serbia OpenG-1kadeti, juniori, senioriBeograd, Srbija
27-28 oktobarEVROPSKO PRVENSTVO U OLIMPIJSKIM KATEGORIJAMAG-1senioriSarajevo, BiH
29-30EVROPSKO PRVENSTVO U OLIMPIJSKIM KATEGORIJAMAjunioriSarajevo, BiH
31 oktobarBosnia & Herzegovina OpenG-1 kadeti i junioriSarajevo, BiH
1 novembarBosnia & Herzegovina OpenG-1senioriSarajevo, BiH
7-8 novembarCroatia Open KyorugiG-1kadeti, juniori, senioriZagreb, Hrvatska
13-15 novembarFrench OpenG-1forme, kadeti, juniori, senioriFrancuska
14-15 novembarElit Openotvoreno prv.sve kategorijeBeograd, Srbija
28-29 novembarImperium Openotvoreno prv.sve kategorijeBeograd, Srbija

Kalendar takmicenja 2020 u PDF-u